У зв'язку з військовим становищем офіс працює в режимі он-лайн. Виробництво працює в штатному режимі. Замовлення приймаються та прораховуються менеджером з електронної пошти, вайбер, телеграм. Дизайнери виготовлять чи перевірять Ваш макет онлайн. Після затвердження макета та 100% оплати Ваше замовлення надходить у роботу. Готові замовлення ми можемо надіслати Одесою таксі (за рахунок клієнта), або Одесою та всією Україною Новою поштою. Можливий самовивіз із виробництва.

BRIGHT UP STUDIO

BRIGHT UP STUDIO

Рекламно-поліграфічна компанія повного циклу. Широкоформатний друк. Цифровий друк. Друк на футболках, кепках, чашках. Сублімаційний друк. Друк на стрічці. Друк на пакетах. Поклейка та порізка вінілових плівок.

Наші послуги

Наша компанія надає повний спектр послуг у галузі реклами, поліграфії, брендування.
• Одним із наших основних напрямків є друк на футболках, кепках, світшотах, худі. Друк на стрічці, виготовлення бірок, складників та розмірників.
• Допоможемо з розробкою макета, правильно підготуємо його під друк.
• Друкуємо візитки, листівки, каталоги, блокноти, буклети, папки, різноманітну поліграфію для Вашого бізнесу.
• Ресторана поліграфія.
• Виготовляємо зовнішню рекламу (вивіски, конструкції, інтер'єрні вивіски, таблички, мимоходи та ін.), завдяки власному обладнанню, у нас конкурентна вартість друку на широкоформатну продукцію.
• Виготовляємо наклейки, етикетки.
• Друкуємо на чашках, ручках, пакетах. Друк на посуді деколью.
• Виготовляємо коробки та упаковку будь-якої складності від 1 шт.
• Весільна поліграфія.

Наші переваги

Типографія Bright Up Studio виконує повний цикл робіт, це дає клієнтам переваги:
Різноманітні можливості по виготовленню рекламної продукції;
Виготовлення продукції різних форматів;
мінімальні терміни виконання замовлення;
Виповнення повного перечня типографічних послуг.
Компанія підтримує правила оперативного друку, це означає, що наші клієнти отримують замовлення в короткі терміни, та не залежать від розміру друку (будь то холст, або лист А4) і обсягу роботи.
Завдяки сучасному обладнанню, матеріалам і професійним якостям співробітників, ми зуміли довести, що добротний друк може мати низьку вартість.
Заказ послуг через інтернет – сучасний зручний спосіб будувати бізнес, не виходячи з дому. Типографія Bright Up Studio іде в ногу з часом, тому на сайті компанії за п'ять хвилин формується замовлення наданих послуг. Щоб отримати консультацію, або задати питання, відвідайте сайт Bright Up Studio, профіль в інстаграмі або тікток. Працювати з нами просто, зручно, а також швидко.
Співробітники Bright Up Studio готові виконати будь-який каприз клієнта. Типографії під силу складні і нестандартні завдання. Дизайнери підберуть потрібну кольорову палітру і техніку виконання роботи.
Новітні технології, використовувані під час роботи, дозволяють отримати високу якість, чіткість, яскравість і насиченість друку.
При замовленні великого обсягу продукції діє система скидок.
Якщо ви живете в іншому місті, доставка транспортної компанії або кур'єром дозволяє нам працювати з жителями всіх регіонів.

Дизайн

Наші дизайнери створять для Вас красивий та сучасний дизайн швидко та з урахуванням усіх ваших побажань.
Дизайн-макет для друку може бути Вашим.
Мі перевіримо Ваш макет на відповідність вимогам друку безкоштовно.

Друк

Ми надрукуємо Ваше замовлення будь-яким відомим нам способом у короткі терміни, будь-яким обсягом та форматом. А також з незмінно високою якістю.

Доставка

Ми доставимо Ваше замовлення Новою поштою або кур'єром.
А також ви можете забрати замовлення самостійно у нашому офісі..

Наші роботи