У зв'язку з військовим становищем офіс працює в режимі он-лайн. Виробництво працює в штатному режимі. Замовлення приймаються та прораховуються менеджером з електронної пошти, вайбер, телеграм. Дизайнери виготовлять чи перевірять Ваш макет онлайн. Після затвердження макета та 100% оплати Ваше замовлення надходить у роботу. Готові замовлення ми можемо надіслати Одесою таксі (за рахунок клієнта), або Одесою та всією Україною Новою поштою. Можливий самовивіз із виробництва.

BRIGHT UP STUDIO

BRIGHT UP STUDIO

Рекламно-поліграфічна компанія повного циклу. Широкоформатний друк. Цифровий друк. Друк на футболках, кепках, чашках. Сублімаційний друк. Друк на стрічці. Друк на пакетах. Поклейка та порізка вінілових плівок.

Оформлення замовлення

Макет

Якщо у Вас є макет, ми перевіряємо його готовність до друку. Якщо макету немає, то Ви оплачуєте макетні роботи, надсилаєте всю інформацію для його розробки. Наші дизайнери роблять макет і надсилають його на затвердження.

Оплата

Оплата провадиться відповідно до прорахунку - готівковим або безготівковим способом.

Друк

Друкуємо ваше замовлення відповідно до затвердженого макету. Після запуску макета в роботу жодних змін не приймаються. Терміни виготовлення обумовлюються із замовником заздалегідь.

Отримання замовлення

За готовністю замовлення можливий самовивіз із виробництва або відправлення на будь-яке відділення Нової Пошти.