У зв'язку з військовим становищем офіс працює в режимі он-лайн. Виробництво працює в штатному режимі. Замовлення приймаються та прораховуються менеджером з електронної пошти, вайбер, телеграм. Дизайнери виготовлять чи перевірять Ваш макет онлайн. Після затвердження макета та 100% оплати Ваше замовлення надходить у роботу. Готові замовлення ми можемо надіслати Одесою таксі (за рахунок клієнта), або Одесою та всією Україною Новою поштою. Можливий самовивіз із виробництва.

BRIGHT UP STUDIO

BRIGHT UP STUDIO

Рекламно-поліграфічна компанія повного циклу. Широкоформатний друк. Цифровий друк. Друк на футболках, кепках, чашках. Сублімаційний друк. Друк на стрічці. Друк на пакетах. Поклейка та порізка вінілових плівок.

Наши послуги

Цифровий друк - виготовлення тиражної друкованої продукції за допомогою "цифрового" обладнання - пристроїв, які друкують безпосередньо з електронних файлів і використовують не офсетну технологію, а технологію прямого нанесення фарб.
Широкоформатний друк - друк високої роздільної здатності, проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плоттерах
DTF-друк на текстилі (англ. Direct To Film - "прямо на плівку") - технологія цифрового друку на текстилі та текстильних виробах, з використанням як проміжний носій зображення PET-плівки зі спеціальним покриттям. Технологія DTF-друку відноситься до термотрансферних технологій (термотрансфер).
DTG друк - це спосіб нанесення якогось зображення на тканину за допомогою спеціального принтера. Принтер наносить зображення на пряму тканину, без додаткових підготовчих робіт. Цифровий друк - на сьогоднішній день є найсучаснішою технологією друку на футболках, світшотах та іншому одязі. Для друку по текстилю використовується спеціальне чорнило, принтер друкує зображення відразу на тканину.
Сублімаційний друк - спосіб фарбування світлих синтетичних тканинних матеріалів: поліефірних, поліамідних, ацетатних. Дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до довкілля.
Плоттерна порізка - технологія, яка дозволяє прорізати до підкладки, висікати, перфорувати, різати наскрізь матеріал вздовж контуру зображення з різних матеріалів, наприклад, з плівки, що самоклеїться.