У зв'язку з військовим становищем офіс працює в режимі он-лайн. Виробництво працює в штатному режимі. Замовлення приймаються та прораховуються менеджером з електронної пошти, вайбер, телеграм. Дизайнери виготовлять чи перевірять Ваш макет онлайн. Після затвердження макета та 100% оплати Ваше замовлення надходить у роботу. Готові замовлення ми можемо надіслати Одесою таксі (за рахунок клієнта), або Одесою та всією Україною Новою поштою. Можливий самовивіз із виробництва.

BRIGHT UP STUDIO

BRIGHT UP STUDIO

Рекламно-поліграфічна компанія повного циклу. Широкоформатний друк. Цифровий друк. Друк на футболках, кепках, чашках. Сублімаційний друк. Друк на стрічці. Друк на пакетах. Поклейка та порізка вінілових плівок.

◾Друкарня Bright Up Studio приймає макети у наступних форматах – сdr, ai, eps, pdf, jpg, tif, psd. (Для двох останніх - всі шари повинні бути склеєні між собою).
◾Колірна модель всіх макетів повинна бути СМУК (тобто всі інші моделі та бітмапи RGB, Pantone і т.д. повинні бути переведені в модель СМУК).
◾Роздільна здатність усіх зображень повинна бути  300 dpi.
◾Всі тексти на всіх макетах переведені в криві (для форматів сdr, ai, eps, pdf).
◾Чорні тексти, рамки та інші тонкі векторні об'єкти не складові (композитні), а чистий Black (0; 0; 0; 100).
◾Виліт назовні 2 мм для підрізування, критичні речі не ближче ніж 3 мм до краю макета (5 мм з урахуванням вильоту).
◾При виготовленні макетів для блокнотів або каталогів, що збираються на пружину - враховувати, що дірочки під пружину б'ються приблизно 6-7 мм від краю, тобто. текст або інші критичні речі повинні відстояти від краю як мінімум на 1 см.
◾Під час друку щільних плашок та їх подальшої ламінації можливі відшаровування ламінату.
◾При друкуванні цифровим та офсетним способом можлива різниця у кольорах до 10%

📢Переконливе прохання при затвердженні макетів уважно все перевірити, вичитувати всю текстову частину, перевірити всі кольори, qr коди, штрих-коди.

🔔Після затвердження макета, а тим більше після його друку, ніякі притензії не приймаються і вся відповідальність за надруковане лягає на того, хто перевіряв і затверджував макет.